in ,

Што?Што? WTFWTF

Саудиец ѝ нуди брак на Амбер: Ти си благослов, подобар сум од тој старец

Неименуван Саудиец ѝ испратил гласовна порака на Херд на својот официјален профил на Инстаграм во која ѝ ветил на американската актерка дека нејзиниот живот ќе биде исполнет со радост и среќа.

„Амбер, бидејќи сите врати ти се затворени, немаш кој да се грижи за тебе освен мене. Забележав дека некои те мразат и малтретираат, па решив да се омажам за тебе. Господ да нѐ благослови. Ти си благослов, но луѓето не се. Јас сум подобар од тој старец“, вели човекот во гласовната порака, која набрзо стана вирална и собра речиси 100.000 прегледи за околу 14 часа.

https://www.instagram.com/p/CeW2_KfLyRX/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b335f6ba-4aeb-431a-bc30-fe30410da40e

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote