in

Протече сцена од НАЈНОВИОТ филм – MORTAL KOMBAT! Вака изгледа борбата помеѓу Scorpion i Sub-Zero (ВИДЕО)

Сцената со која започнува филмот Mortal Kombat која трае над 7 минути и можеме да ја видиме легендарната битка на двата најиконски карактери од франшизата Scorpion и Sub-Zero, протече на социјалните мрежи. Погледнете како изгледа тоа:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote