in

УШТЕ ЕДНА ДРАМА ВО F1: Се запали болидот на Раиконен (ВИДЕО)!

Ова е најчудната сезона во Формула 1. По неколкуте трки што никогаш не мислевме да ги видиме до многубројните црвени знамиња. По инцидентот што се случи пред две недели, сега уште еден болид се запали. Овој пат во центарот на вниманието се најде Кими Раиконен со неговата Алфа Ромео. Погледнете ја случката подоле:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote