in

Стивен Сигал беше најлошиот гостин на SNL на сите времиња

По излегување на епизода од популарното шоу Saturday Night Live ве прави да се чувствувате дека целиот екипаж во и позади сцените живее во хармонија. Додека гостите и водители обично се сложуваат, постојат и некои исклучоци. Еден од тие исклучоци како гостин на SNL е Стивен Сигал.

Тој беше избран како најлошиот гостин на популарното шоу од страна на екипажот кој работи на сцената. Неговото однесување на шоуто во 1991 година беше толку лошо што доживотно му беше забрането да учествува на истото. 

За време на гостувањето на шоуто заедно со Николас Кејџ, Сигал, отако Кејџ започнал да го одржува својот говор, се свртел кон публиката и рекол: „Кејџ е еден од најголемите идиоти кои ги запознал“. Тоа се случило со многу ѕвезди и тоа е една од причините зошто Сигал е баниран од сите настани на SNL.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote