in

Седмата сезона на The Flash е пред излегување! Погледнете го трејлерот! (ВИДЕО)

Популарниот суперхерој на DC, брзиот Barry Allen и неговото алтер его The Flash добиваат седма сезона од истоимената серија. Најновата сезона од серијалот е закажана да ја има својата премиера на 2ри Март. Flesh ќе се обиде да го спречи новиот негативец и во меѓувреме да ја пронајде својата загубена сопруга Iris West-Allen. Погледнете го трејлерот за серијата:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote