in

Netflix ќе објавува нов филм секоја недела!

Netflix објави план за објавување на нов филм секоја недела во следните 12 месеци.

На списокот со филмови е западниот „The Harder They Fall“, во кој играат Регина Кинг, Идрис Елба и Џонатан Мејдорс. Лин-Мануел Миранда и Хали Бери ќе дебитираат со „Tick, Tick… ​​Boom!“ и „Модринка“.

Ова се само неколку од најдобрите уметници во составот на ѕвездите, во кој се Џенифер Лоренс, Леонардо ди Каприо, Мерил Стрип, Гал Гадот, Двејн Џонсон и Рајан Рејнолдс.

Аријана Гранде ќе глуми заедно со Лоренс, Ди Каприо, Стрип и Тимоти Каламет во филмот „Не гледај горе“. Веста доаѓа во време кога кината се затворени поради пандемијата на вирусот корона, и многу филмови се префрлени на стриминг услугите.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote