in

Сексистички предмети и навики кои ќе ги осудите! [ФОТО ГАЛЕРИЈА]

Некои од овие предмети и навики ќе ве насмеат но имаат и некои кои ќе ве изнервираат!

Хеланки само за машки?

Сет секси штрафцигери за жени! Зошто постои вакво нешто?

Алати за „дами или мажи со низок тестостерон“.

Зошто постојат овие маски? Женски и машки маски?!

“Заклучувајте ги вашите ќерки„ Болесно..

Жените не се толку силни да ја кренат големата туба крема за раце!?

Паста за заби „за мажи“.. Најверојатно ако жените ги измијат забите со оваа паста ќе им паднат забите!!

Оваа кутија лаксативи „за жени“. Иста цена само 5 апчиња помалку во женското пакување!

Најбизарното за крај!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote