in

ВЕДНАШ СЕ ФАТИЈА ЗА СНИМАЊЕ! Пар имал интимни односи на прозорецот! [ФОТО]

Во Тајпеј, главниот град на Тајван, еден пар имал секс пред прозорецот на хотелот на улицата каде што се собрале стотици луѓе на верски фестивал. Толпата, која ја забележала ситуацијата, ги прегрнала нивните телефони и ги снимила двајцата.

Официјален претставник кој даде изјава за инцидентот, рече дека парот не ги почитува религиозните вредности и дека луѓето што се обиделе да го напуштат фестивалот и да го снимат парот, прават исто толку лошо како и парот што имал односи.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote