in

СЕЛМА ХАЈЕК ги запали социјалните мрежи со слика во БИКИНИ! (ФОТО)

Мексиканската актерка Селма Хајек е во средината на шестата деценија од својот живот. Но нејзиното тело изгледа доста помладо. Со фотографијата што ја сподели на социјалните мрежи, таа предизвика реакција на своите обожаватели. Фотографијата можете да ја погледнете подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote