in

Селма Хајек обелодени зошто се слика во бикини!

Популарната актерка и модел Селма Хајек ја откри причината за зачестените објави на социјалните мрежи во кои можеме да ја видиме во бикини.

„Чувствував потреба да ослабам и да вежбам за да успеам да облечам бикини. Среќна сум бидејќи го постигнав тоа и веднаш направив многу фотографии. Не се срамам од тоа“ изјави таа.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote