in

Заљубена до уши? Познатата српска пејачка Сенида за прв пат го покажа своето момче во јавноста? (ФОТО)

Како еден од најмодерните празници, Денот на вљубените, се славеше пред два дена, претежно луѓето од естрадата споделуваа фотографии со своите најблиски, а најголемо внимание привлече популарната Сенида.

Таа е позната по тоа што не сака да го изложува својот приватен живот пред јавноста и да дава информации на послужавник, но сега направи преседан и ги израдува сите свои обожаватели, но и ја збуни со фотографијата што ја објави.

Пејачката направи селфи со маж кога многумина во коментарите помислија дека е нејзино момче, а Сенида даде причина да размисли така во описот на сликата.

„Денот на вineубените на толку убава недела … дали сакате да ми бидете љубов“, напиша Сенида под фотографијата.

Нејзините обожаватели им дадоа комплименти повеќе или помалку, па под фотографијата можете да најдете комплименти од типот „Вие сте најубавиот пар на светот“ и еден куп емотикони за срце.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote