in

СЕСТРАТА НА BRITNEY SPEARS ПРОГОВОРИ ЗА МЕНТАЛНАТА СОСТОЈБА НА СВОЈАТА ЌЕРКА!

Џејми Лин Спирс, сестра на Бритни Спирс, откри како нејзината сестра Бритни се справува со целата ситуација со коронавирусот.

„Околностите се лоши, но добрата работа е што можев да поминам многу време со моето семејство и децата без да се чувствувам виновна“, рече Џејми и додаде:

“Таа се чувствува како сите нас. Се обидува да се справи најдобро што може и да остане позитивна во текот на оваа многу предизвикувачка година. Беше зафатена со годишниот одмор што искрено го заслужуваше затоа што беше доволно голема ѕвезда”, заклучи таа во шоуто. „Добро утро Америка“.

За потсетување, Спирс се бори со зависност и ментални проблеми од 2006 година. Пејачката беше сместена во клиника за рехабилитација во февруари 2007 година, но ја остави по само еден ден. Следната вечер, таа ја скрати косата ќелаво, а потоа ги нападна папараците со чадор.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote