in

Хит реакција на Шерон Стоун на помирувањето на Бен Афлек и Џеј Ло!

На темата на обновената романса меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек не можат да и одолеат ниту славните. Своето мислење Шерон Стоун го сумираше и во само неколку писма со прашалник, кој ги воодушеви корисниците на социјалните мрежи.

Комичарот Мишел Колинс во понеделникот на Инстаграм објави снимка од својот твит за познат пар од почетокот на 2000-тите, кој изгледа дека ја обновува својата романса во последно време.

Оригиналната објава вклучува фотографија од 48-годишниот Бен Афлек и 51-годишната ennенифер Лопез во автомобил, што комичарот ги коментира:

„Џеј Ло е со него околу две недели и тој е повторно врел. Се обложувам дека неговата тетоважа од феникс на грб полека исчезнува како фотографија во „Назад кон иднината“ “.

Во својот одговор на објавата, Шерон Сатун се чини дека го кажа гласно она што многумина мислат, а станува збор за друг вереник ayеј Ло, со кого латино дивата неодамна ја раскина врската.

„Да, мислам на WTF A-Rod?“, Напиша Шерон Стоун, 63 година.

„Ми требаат повеќе од твоите мислења во животот“ и „поради ова секогаш ќе бидеш кралица“, се само некои од коментарите на објавата на Стоун.

Ѕвездата на „Ниски страсти“ не е единствената славна личност која коментираше за повторното обединување на поранешната двојка. Својот став за шоуто „Денес“ го даде и пријателот на Бен, Мет Дејмон.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote