in

ТаженТажен

ЕКСКЛУЗИВНО! СИЛНА ЕКСПЛОЗИЈА СЕ СЛУЧИ ВО ЛОНДОНСКОТО МЕТРО!

Огромна експлозија се случи во Лондон, главниот град на Англија. По експлозијата избувнал пожар, многу пожарникари биле упатени на местото на настанот. Покрај тоа, чадот од пожарот го покри целиот град.

Голем пожар се случил поради електричен проблем на метро-станицата Elephant & Castle во Лондон, главниот град на Англија.

На лице место се испратени околу 70 пожарникари.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote