in

УбавоУбаво

Силвестер Сталоне и тимот на „Платеници“ во „најголемото селфи во историјата на селфињата!“ [ФОТО]

Актерот Силвестер Сталоне објави видео селфи со неговите славни колеги, а на неговиот кадар му беше даден епитетот „најголемото селфи во историјата на селфињата“.

„Тим како никаде на друго место. Ќе ми недостасува оваа група луѓе “, напиша актерот покрај видеото.

„Погледнете ја оваа група, најголемото селфи на светот“, рече Сталоне на видеото, и со добра причина многумина велат дека неговиот епитет е оправдан, бидејќи во однос на количината на мускул, шарм и слава, ретко кој може да им парира .

Покрај Сталоне, на видеото се и неговите познати колеги Арнолд Шварценегер, Мел Гибсон, Џејсон Статам, Весли Снајпс, Харисон Форд, Антонио Бандерас.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone)

Сталоне се присети на колегите и објави видео што беше снимено во 2014 година во Кан, на промоцијата на филмот „Платеници 3“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote