in

СмешноСмешно

Симулатор за трошење пари! Пробајте да го потрошите богатството на Елон Маск! [ИГРА]

Дали би сакале да ги завршите речениците кои започнуваат со „Би сакал да имам толку пари како Елон Маск“? Веб-страница ви дава опција да го потрошите ова огромно богатство. Списокот, каде што можете да купите многу работи од јахти и замоци што се продаваат по неверојатни цени, до членство во Netflix, кое ќе трае со години, покажува и колкав процент од богатството на Маск сте потрошиле!

За да почнете одете Spend Elon Musk Fortune! (spend-elon-fortune.netlify.app)

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote