in

Синот на Vin Diesel ќе глуми во Fast & Furious!

Франшизата Fast & Furious е голем дел од животот на Vin Diesel, бидејќи акторот поминал дури 20 години глумејќи за неа. Сега, нов член од семејството Diesel ќе се појави на филмското платно.

Според најновите информации, неговиот 10 годишен син ќе ја глуми помладата верзија од ликот на Vin Diesel, Dominic Toretto во филмот Fast & Furious 9.

Момчето ги снимило сите свои сцени дури во 2019, кога имал 9 години, ни информациите за неговото појавување во филмот протекоа дури сега.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote