in

Моментот на бегство како од акционите филмови на мажот кој бил во „швалерај“ и бил фатен на дело! [ВИДЕО]

Во инцидентот во Русија, едно лице за кое се тврди дека е заедно со омажена жена, избегало од куќата скокајќи од балконот, откако сопругот на жената се вратил дома. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote