in

Слики на животни кои замрзнале од студеното време во Алмати, една од најголемите метрополи во Казахстан! [ФОТО]

Многу тажно.. На сликите, наводно, снимени во Алмати, Казахстан, животните се појавуваат замрзнати. Овие животни замрзнуваат од времето кое крши рекорди во ниски температури.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote