in

Слики од Меѓународната организација во бркање, улична игра од 80-тите и 90-тите! [ВИДЕО]

Играта на бркање, играна на улиците во 80-тите и 90-тите години, сега се организира на меѓународно ниво. Еве ги зачуваните слики од таа организација.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote