in

СМЕЛА ФОТОГРАФИЈА НА ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧЈА МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ! [ФОТО]

Пејачката Милица Павловиќ не престанува да ги изненадува своите фановите со секогаш привлечни фотографии.

Овој пат сексипилната сенорита измами воздишка на многумина објавувајќи провокативни фотографии на кои позира само во здолниште потпрена на коњ додека ги покрива градите со рацете.

Описот на фотографијата е краток и јасен – Цензурирано! и стотици коментари наскоро ја преплавија објавата.

„Гориш“ и „Совршенство“ се само дел од коментарите, додека некои забележаа дека таа ја копира Теодора Џехверовиќ.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote