in

ЛЕГЕНДАРЕН МЕТОД ЗА БЕГАЊЕ ОД НАПАД НА КУЧИЊА! [ВИДЕО]

Еден млад човек бил нападнат од кучиња во селото после работа. Моментот кога го нападнаа кучињата буквално се скачи на едно до тетките кои дотрчаа да му помогнат! Еве ги тие моменти..

Со помин нека е дечко 😂

 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote