in

СМЕШНО! 11 лица мобилизирани даваат се од себе да го запрат возилото кое се лизга на снегот! [ВИДЕО]

Снегот блокираше многу земји, вклучувајќи и Македонија. Снегот, мразот е главоболка за возачите ширум светот! Видеото ни доаѓа од Турција!


Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote