in ,

Започнете го утрото со освежувачко смути од вишни

Освежителен пијалок со вишни.

Состојки:

  • 250 гр вишни
  • 200 мл јогурт
  • 100 мл млеко
  • 1/2 лажица кафеав шеќер
  • 70 гр мелен интегрален бисквит

Подготовка:

Ставете ги сите состојки во блендер и мешајте додека масата не стане хомогена.

На здравје!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote