in

СНАЈДИ СЕ ПА ЖИВЕЈ: Тетовчанец со калашников ја потпрел хаубата на својот автомобил!

Фотографијата во која можеме да видиме како маж си ја потпрел хаубата од својот автомобил со тетовски регистарски таблички, со пушка калашников, стана хит на социјалните мрежи во државава.

Погледнете за што станува збор:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote