in

Кој мислите дека ќе победи во следното коло на Премиер Лигата?

Дали ќе успеете успешно да ги предвидите резултатите на натпреварите од второто коло на Премиер Лигата?

 • Прашање од

  Евертон против ВБА

  • Евертон
  • ВБА
 • Прашање од

  Манчестер Јунајтед против Кристал Палас

  • Манчестер Јунајтед
  • Кристал Палас
 • Прашање од

  Арсенал против Вест Хем

  • Арсенал
  • Вест Хем
 • Прашање од

  Челси против Ливерпул

  • Челси
  • Ливерпул
 • Прашање од

  Вулверхемптон против Манчестер Сити

  • Вулверхемптон
  • Манчестер Сити

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote