in

Кој ќе биде шампион во НБА оваа година?

Започнаа да се играат финалињата од двете дивизии во НБА лигата. Останаа само 4 тимови. Гласајте за тимот кој што мислите дека ќе биде шампион оваа година.

  • Кој ќе биде шампион оваа година во НБА?

    • Бостон Селтикс
    • Мајами Хит
    • Лос Анџелес Лејкерс
    • Денвер Нагетс

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote