in

Дали вашето користење мајонез е нормално или претерувате

Понекогаш луѓето кои премногу јадат мајонез знаат да претераат! Дали сте вие едни од нив?!

 • Прашање од

  Дали го јадете помфритот со мајонез?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Дали би ставиле мајонез на пица?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Мајонез на крофна (донут)?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Мајонез на хамбургер?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Мајонез на пилешки нагети?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Мајонез на матени, пржени јајца?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Јаболко со мајонез?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Мајонез на печена пченка?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Последно прашање а можеби и најконтроверзно! Дали би го јаделе мајонезот без ништо?

  • Да
  • Не

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote