in

Предвиди го исходот на натпреварите во следното коло на ПЛ (АНКЕТА)

 • Прашање од

  Вест Хем против Манчестер Сити

  • Вест Хем
  • Нерешено
  • Манчестер Сити
 • Прашање од

  Манчестер Јунајтед против Челзи

  • Манчестер Јунајтед
  • Нерешено
  • Челзи
 • Прашање од

  Ливерпул против Шефилд Јунајтед

  • Ливерпул
  • Нерешено
  • Шефилд Јунајтед
 • Прашање од

  Саутхемптон против Евертон

  • Саутхемптон
  • Нерешено
  • Евертон
 • Прашање од

  Арсенал против Леичестер

  • Арсенал
  • Нерешено
  • Леичестер
 • Прашање од

  Барнли против Тотенхем

  • Барнли
  • Нерешено
  • Тотенхем

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote