in

Одговорете и дознајте кое суштество сте вие? (ТЕСТ)

Дознајте дали сте дух, вукодлак, вампир или зомби!

 • Прашање од

  Кое време се будиш од спиење?

  • 10
  • 8
  • 12
  • 7
 • Прашање од

  Одбери пијалок:

  • Чај од хубискус
  • Кафе
  • Вода
  • Пиво
 • Прашање од

  Како би ја поминал слободната вечер?

  • Гледајќи хорор филм
  • Играјќи игри
  • Јадејќи
  • Слушајќи музика
 • Прашање од

  Одбери чоколадо:

  • Марс
  • Сникерс
  • Милка
  • Орео
 • Прашање од

  Како би се опишал?

  • Yes
  • No
  • Енергетичен
  • Нервозен

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote