in

СлаткоСлатко

Дали во одредени ситуации сте сериозни или не ве лази мува! [ТЕСТ]

Со овој квиз ќе дознаете дали сте сериозни во одредени ситуации или не ве лази мува. Ајде сите заедно да дознаеме!

 • Прашање од

  1. Изберете го вашиот пол!

  • Машко
  • Женско
 • Прашање од

  2. Колку години имате?

  • -18
  • 18-24
  • 25-34
  • 35-44
  • 45-65
  • 65+
 • Прашање од

  3. Дали имате планови за иднина? Дали ги применувате?

  • Да
  • Не
  • Не сум сигурен/а
 • Прашање од

  4. Дали мислите дека верувате, во генерална смисла?

  • Да
  • Не
  • Не сум сигурен/а
 • Прашање од

  5. Дали имате утрешен ритуал?

  • Да
  • Не
  • Не сум сигурен/а
 • Прашање од

  6. Дали се двоумите во врска за вашата иднина, вашите планови?

  • Да
  • Не
  • Не сум сигурен/а
 • Прашање од

  7. Дали сте сериозен тип?

  • Да
  • Не
  • Не сум сигурен/а
 • Прашање од

  8. Дали мислите дека потполно сте фокусирани на вашите планови и идеи за во иднина?

  • Да
  • Не
  • Не сум сигурен/а
 • Прашање од

  9. Дали работите кои ги правите не ви даваат сатисфакција? Дали сакате нешто повеќе?

  • Да
  • Не
  • Не сум сигурен/а

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote