in

СмешноСмешно

ИНТЕРЕСНО! Според вашиот избор на сладолед ќе ви кажеме кое јадење сте! [ТЕСТ]

Изберете кој од долу наведените сладоледи ви се допаѓа, ние според вашиот избор ќе ви кажеме кое јадење сте!

 • Прашање од

  Сладолед од јагода?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Сладолед од ванила?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Сладолед од лимон?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Сладолед од карамел?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Сладолед од вишна?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Сладолед од портокал?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Сладолед од банана?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Сладолед од ф’стак?

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Сладолед од какао?

  • Да
  • Не

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote