in

Кој лик сте од Stranger Things? (ТЕСТ)

 • Прашање од

  Одбери филм од осумдесетите:

  • ET
  • The Terminator
  • Ghostbusters
  • Back to the Future
  • The Goonies
  • Indiana Jones
 • Прашање од

  Одбери супермоќ:

  • Телекинеза
  • Натприродна моќ
  • Летање
  • Супер брзина
  • Невидливост
  • Телепортација
 • Прашање од

  Како би те опишале пријателите?

  • Лојален
  • Смешен
  • Харизматичен
  • Љубезен
  • Релаксиран
  • Логичар
 • Прашање од

  Одбери место на кое би сакал да се дружиш со пријателите:

  • Базенот
  • Местото за игри
  • Подрумот на Мајк
  • Средното училиште
  • Трговскиот центар
  • Во природа
 • Прашање од

  За време на проблематична ситуација, ти си:

  • Yes
  • No
  • Одговорен
  • Храбар
  • Претпазлив
  • Планираш стратегии

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote