in

Што?Што?

Да бевте агент за која разознавачка служба ќе работевте? [ТЕСТ]

Да бевте агент за која разознавачка служба ќе работевте? CIA? MOSSAD? KGB или пак MI5?

 • Прашање од

  1. Изберете го вашиот пол

  • Машко
  • Женско
 • Прашање од

  2. Колку години имате?

  • -18
  • 18-24
  • 25-34
  • 35-44
  • 45-64
  • 65+
 • Прашање од

  3. Од 1-10 колку знаеш да чуваш тајни?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 • Прашање од

  4. Како кое емоџи е вашето расположение?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
 • Прашање од

  5. Ако бевте агент, кое животно најмногу ќе ви прилегаше?

  • 1
  • 2
  • 3
 • Прашање од

  6. Кој стил на облека би го избрале?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
 • Прашање од

  7. Кој геџет би го избрале?

  • Џетпек
  • Наочари кои гледаат преку ѕид
  • Клуч кој отвара секоја врата
 • Прашање од

  8. За крај, кој автомобил би го избрале?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote