in

СлаткоСлатко УбавоУбаво

Што видовте попрво, девојката или старецот? Според тоа ќе ви кажеме неколку работи за вас! (ТЕСТ)

  • Прашање од

    Што забележа прво на сликата?

    • Девојката
    • Старецот

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote