in

Што видовте попрво: Кола или Двоглед? Според тоа ќе ви кажеме неколку работи за вас (ТЕСТ)

  • Прашање од

    Што здогледа прво на сликата?

    • Колата
    • Двогледот

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote