in

УбавоУбаво

Изберете го пијалокот од Starbucks, ние да ја погодиме вашата возраст! [ТЕСТ]

Изберете го пијалокот од Starbucks, ние да ви го погодиме годиштето!

 • Прашање од

  Изберете го вашиот омилен пијалок!

  • Americano
  • Latte
  • Iced Tea
  • Frappuccino
  • Refresher
  • Cold Brew
  • Hot Chocolate
  • Iced Americano
  • Hot Tea

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote