in

СлаткоСлатко УбавоУбаво

Која принцеза сте вие? [ТЕСТ]

Која светски позната принцеза сте вие! Малку тест малку забава, да почнеме!

 • Прашање од

  Колку години имате?

  • Под 18 години
  • 18-24
  • 25-34
  • 35-44
  • 45-64
  • 65+
 • Прашање од

  Ако треба да си купите домашно милениче, кое од долу наведените би го купиле?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
 • Прашање од

  Ако ја одведете вашата помал сестра во кино, кој филм би го одбрале?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
 • Прашање од

  Која од овие фризури ви одговара повеќе?1

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
 • Прашање од

  Кој прстен најмногу ви се допаѓа?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote