in

УбавоУбаво

Дознајте зошто луѓето ве сакаат? [ТЕСТ]

Со овој тест ќе дознаете зошто луѓето ве сакаат вас! Која особина е присутна кај вас? Ајде да дознаеме сите заедно!

 • Прашање од

  Изберете го вашиот пол!

  • Машко
  • Женско
 • Прашање од

  Колку години имате

  • -18
  • 18-24
  • 25-34
  • 35-44
  • 45-64
  • 65+
  • 65
 • Прашање од

  При првото запознање, што мислат луѓето за вас?

  • Сите викаат дека сум благокрвен/а
  • Велат дека сум нормален/а
  • Скоро секогаш на почетокот не ме сакаат
 • Прашање од

  Дали озборувате?

  • Тоа ми е дневна рутина!
  • Понекогаш
  • Ако некој ме оговара и ја него го оговарам!
  • Не ме интересираат туѓите животи!
 • Прашање од

  Каде највеќе одите заедно со вашиот пријател/ка?

  • На прослави
  • Во театар
  • На концерти
  • На одмор
 • Прашање од

  Ако бевте боја, која ќе бевте?

  • Црвена
  • Сина
  • Жолта
  • Виолетова
 • Прашање од

  Дали чекате или ве чекаат?

  • Јас секогаш чекам!
  • Секогаш ме чекаат!

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote