in

СМЕЖНИ НАВИВАЧИ НА НАТПРЕВАРОТ СЕПСИ И АСТРА ВО РОМАНИЈА! [ВИДЕО]

Додека трибините на екипите на Сепси и Астра, кои се сретнаа во Романија, останаа празни поради мерките за коронавирус, приврзаниците на Сепси беа направија навивачи од снег.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote