in

Снимена е последната епизода од најгледаното Реално Шоу! Сите се разделуваат, плачат и пијат за да ја ублажат тагата! (ФОТО)

Снимената е последната епизода од реалното шоу Keeping Up With The Kardashians!

Ким Кардашијан, најпознатата сестра во кланот Кардашијан (тука се и Кортни, Клои, Кендал, Кајли и братот Роб) на својот Инстаграм профил ги објави снимките од последното снимање. Таа покажа како се опрости од тимот што работеше на шоуто што го прослави нејзиното семејство.

“Готово е. Сепак, не со солзи и пијалоци. Официјално се расплакувам”, напиша Ким со фотографии од збогувањето!

На почетокот на септември, семејството Кардашијан објави дека ќе го прекине своето планетарно популарно шоу со 20-тата сезона.

“Со тешко срце, донесовме тешка одлука да се збогуваме од шоуто како семејство. После 14 години и 20 сезони, стотици епизоди и бројни спин-оф шоуа, ние сме повеќе од благодарни на сите што нè гледавте низ годините”, напиша Ким. Потоа на социјалните мрежи со фотографија од првата сезона на шоуто.

Реалноста започна да се покажува во 2007 година. Покрај споменатите сестри и братот.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote