in

Снимки на мало момче кое учи да црта од видеото што го гледаше!

Ние на таа возраст не можевме да нацртаме права линија.. Учи да црта од компјутерот ставен пред него. Чекор по чекор како што е објаснето на видеото..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote