in

АКО ИМАТЕ СЛАБО СРЦЕ НЕ КЛИКАЈТЕ ТУКА! Sofia Vergara потполно гола во када!

Актерката Софија Вергара (48) крена голема прашина со својата последена објава на Инстаграм.

Убавата актерка позираше целосно гола, во када полна со пена, па не остави многу на фантазијата.

Интересните фотографии беа објавени од мемоарите од последниот сет, кога таа беше фотографирана за насловната страница на познатото списание Vanity Fair.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote