in

СОФИЈА МИЛО сеуште не ја видовте во ова издание! Отиде на прошетка со својот син и сите го гледаат само ОВА! (ФОТО)

Атрактивната српска манекенка Софија Милошевиќ сподели со своите следбеници слики од главниот град на Шпанија, каде живее веќе некое време, а нејзиното ново издание ги воодушеви сите.

Заедно со фотографиите, на кои го гледаме нејзиниот син како шета, Софија ја напиша следната порака:

View this post on Instagram

Message from us:Be cool, be nice💙😝👶🏼

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

  • Порака од нас: биди кул, биди добар!

Милошевиќ доби голем број комплименти за стајлингот во тренерка и дуксер и нема сомнеж дека изгледа подобро од кога било.

BONUS!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote