in , ,

УбавоУбаво Што?Што?

НЕ престанува да воодушевува: Софија Вергара во тесен провокативен фустан ги засени сите

На 48 години Софија Вергара плени со својот изглед. Облече летен фустан и ги остави сите без здив.

 

Американската актерка, телевизиски продуцент, водител и модел Софија Вергара позираше на тропска дестинација и го истакна своето заносно тело во тесен фустан.

 

Носеше фустан со длабоко деколте, додаде ѓердани, очила и нараквици и со тоа го зачини својот изглед.

 

Нејзиниот фустан е во основа бело-беж, со разнобојни детали кои се преплетуваат во сина, портокалова, жолта, кафеава и зелена боја. Имено, вистинско летно парче.

 

 

Таа сподели фотографија на која нејзината фигура е истакната на нејзиниот профил на Инстаграм, а коментарите се повеќе од пофални.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote