in

СПАСЕНО ЗА СЕКУНДА! Девојче скокна на шините и беше спасено! [ВИДЕО]

Чудесно спасување се случи на една метро станица во Букурешт. 15-годишното девојче кое скокнало на шините избегна смрт за влакно! Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote