in

СРЦЕЗАТОПЛУВАЧКО ВИДЕО! Убава личност го реанимираше кучето кое се задави додека јадеше! [ВИДЕО]

Овие топли сцени ни доаѓаат од Турска. Во незгодата што се случи во турскиот град Ризе, граѓанин го врати кучето во живот со вештачко дишење и масажа на срцето.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote