in

Срцезатоплувачки проект! Домови за миленици од рециклирани метални боци!

Беше изјавено дека ова се гнезда што се добиени од отпадоци од полиестерски филтри за бездомни животни кои имаат проблеми на улица во зимските студени денови.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote