in

Среќата не се купува со пари! [ФОТО]

Луѓето во Мозамбик не знаат за зборот “тажност„. Фотограферот Бруно Педро, ја прошетал цела Африка но луѓето од Мозамбик највеќе му го „загреале“ срцето.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote