in

Среќна Нова година – од длабочините на Охридското езеро! [ВИДЕО]

Нуркачите од клубот Амфора во Охрид и локалниот клуб за подводни активности и ја честитаа на јавноста претстојната 2021 година, во свој типичен стил.

Нуркачите ја однесоа пораката до дното на Охридското езеро, и се вратија на неколку локации, во близина на Заливот на коските, Трпејца и манастирот Свети Наум, заедно со импровизиран подводен концерт.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote